Saulės žiedo linijinių šokių pynė 2022

 
Publikuota: 2023-06-09
Renginio data: 2023 06 09 - 2023 07 08 Visi renginiai
I. 
2023 m. liepos 8 d. Šiauliuose planuojame Saulės žiedo linijinių šokių pynę. Kviečiame prisijungti! Skelbimą įkelsiu vėliau, nes dar deriname laiką su festivalio organizatoriais. Visą savaitę vyks Tarptautinis folkloro festivalis-konkursas "Saulės žiedas", kuriame dalyvauti planuoja šokių grupės iš viso pasaulio! Unikali galimybė išvysti pietietiško ir šiaurietiško temperamento pasirodymus vienoje scenoje neišvykstant iš Lietuvos :)
DĖMESIO!!! Šis festivalis vyksta NE KASMET!! Tad susitinkame ŠIEMET!
Laukiame ir Jūsų mažųjų šokėjų su nuostabiais Hakuna Matata festivalio šokiais!
Registracija iki birželio 16 d.
 
II.
2023 m. rugpjūčio 26 d. 13 val. jau 9-ą kartą rengiame "Pakruojo vasaros šokių pynę"! Jos metu švęsime ne tik Pakruojo miesto, bet ir savo mažytes šventes - 5 ir 15 metų gimtadienius :) (5 metai Saulės linija pavadinimui, 15 metų žmonės jau šoka Pakruojyje linijinius šokius). O kaip gimtadienis be svečių? Be tradicinės košės? Be torto? Be ŠOKIŲ??? :) Laukiame labai ir mielai kviečiame sudalyvauti! 
 
Šokių Pynė vyks jau tradiciškai Pakruojo miesto Vienybės aikštėje. Pradėsime vaikų šokiais (kviečiame atsivežti ir mažuosius šokėjėlius, kurie moka Hakuna Matata festivalio šokelius), tęsime suaugusiųjų dalimi, baigsime draugystės polkute! 
 
Laukiame registracijos iki nurodytų datų:
Šiauliuose iki Birželio 16 d. (kartu su šokėjų skaičiumi).
Pakruojyje iki Rugpjūčio 5 d. (taip pat kartu su šokėjų skaičiumi, nes norime tinkamai pasiruošti priimti Jus ir Jūsų kolektyvą).
 
Deividas Šeškus
Šokių studijos "Saulės linija" vadovas
Tel. 861064486